Her er vi som jobber på høgskolebiblioteket 

Anna Løken
Anna Løken
Leder av høgskolebiblioteket 
Telefon: 62 43 01 52
E-post: anna.loken@hihm.no
   
 

Campus Elverum: 
Avdeling for folkehelsefag (FH)

Anne Cathrine Børke Overskott
Anne-Cathrine Børke Overskott
Leder av avdelingsbiblioteket FH
Telefon: 62 43 02 17
E-post: anne.overskott@hihm.no
   
Laila Bäckmark

Laila Bäckmark
Spesialbibliotekar
Telefon: 62 43 02 64
E-post: laila.beckmark@hihm.no

 

   
Anne Mill Aakrann Brækhus
Anne Mill Aakrann Brækhus
Spesialbibliotekar
Telefon: 62 43 03 15
E-post: annemill.brakhus@hihm.no 
   
 
Cecilia Black Fylking
Cecilia Black Fylking 
Spesialbibliotekar  
Telefon: 62 43 02 11
E-post: cecilia.fylking@hihm.no
   
Wenche Nordsveen
Wenche Nordsveen
Bibliotekkonsulent
Telefon: 62 43 01 02
E-post: wenche.nordsveen@hihm.no
   
 
Elin (2)
Elin Opheim
Universitetsbibliotekar
Telefon: 62 43 02 11
E-post: elin.opheim@hihm.no
   
   
 

Campus Evenstad og Blæstad:
Avdeling for anvendt økologi og landbruksfag (AØL)

Sarah Loftheim
Sarah Loftheim
Leder av avdelingsbiblioteket AØL  
Telefon: 62 43 08 67
E-post: sarah.loftheim@hihm.no
   
Wenche Lind
Wenche Lind 
Bibliotekar 
Telefon: 62 43 08 68 
E-post: wenche.lind@hihm.no
   
 

Campus Hamar:
Avdeling for lærerutdanning og naturvitenskap (LUNA)

   
Eva Reiten Sæta
Eva Reiten Sæta
Leder av avdelingsbiblioteket LUNA
Telefon: 62 51 76 63
E-post: eva.saeta@hihm.no
   
Anne Gro Vrålstad Brodshaug
Anne Gro Vrålstad Brodshaug
Spesialbibliotekar
Telefon: 62 51 76 62
E-post: anne.brodshaug@hihm.no
   
Karianne Hagen
Karianne Hagen
Universitetsbibliotekar
Telefon: 62 51 77 85
E-post: karianne.hagen@hihm.no
   
Anne Myrtrøen
Anne Myrtrøen 
Spesialbibliotekar
Telefon: 62 51 77 36
E-post: anne.myrtroen@hihm.no
   
Ellen Nierenberg
Ellen Nierenberg
Universitetsbibliotekar
Telefon: 62 51 76 61
E-post: ellen.nierenberg@hihm.no
   
Lene Svendsen
Lene Svendsen
Spesialbibliotekar
Telefon: 62 51 76 64
E-post: lene.svendsen@hihm.no
   
Berit Østbye
Berit Østbye
Bibliotekkonsulent 
Telefon: 62 51 76 75
E-post: berit.ostbye@hihm.no 
   
Anne Østensen
Anne Østensen
Førstekonsulent
Telefon: 62 51 76 22
E-post: anne.ostensen@hihm.no
   
 

Campus Rena:
Avdeling for økonomi- og ledelsesfag (ØLR)

   
 
Endre
Endre Aas
Leder av avdelingsbiblioteket ØLR
Telefon: 62 43 04 20 
E-post: endre.aas@hihm.no 
   
Kirsti Brækstad
Kirsti Brækstad
Bibliotekkonsulent
Telefon: 62 43 04 22
E-post: kirsti.brakstad@hihm.no 
   
Anette Danielsen
Anette Danielsen
Universitetsbibliotekar
Telefon: 62 43 04 94
E-post: anette.danielsen@hihm.no
   
Kjersti Øian Rødsdalen
Kjersti Øian Rødsdalen
Spesialbibliotekar
Telefon: 62 43 04 19
E-post: kjersti.rodsdalen@hihm.no
   
Berit Skavern
Berit Skavern
Bibliotekkonsulent 
Telefon: 62 43 04 18
E-post: berit.skavern@hihm.no
   
Inger Johanne Vangen
Inger Johanne Vangen
Bibliotekmedhjelper
Telefon: 62 43 04 23
   
Publisert: . Sist endret: .